Пошук

Оплата:

1) Розрахунок готівкою
2) Безготівковий розрахунок
3) Оплата на банківську карту Приват24, Ощадбанк
4) післяплатою при доставці в інше місто.
Доставка здійснюється в робочі дні з 10:00 до 20:00, в суботу з 10:00 до 17:00. Доставка по Мелітополя - безкоштовно при замовленні від 5000 грн. Незалежно від кількості товару.

Час доставки залежить від: побажань клієнта + маршруту доставок + дорожньої обстановки та погодних умов.

Доставка по Україні
За бажанням замовника ми можемо відправити замовлення і в інші міста України за допомогою сторонніх транспортних копаній (Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс та ін.). Також ми можемо оптравіть товар маршруткою і поїдом.

Вартість послуг перевізника оплачується замовником окремо при отриманні товару.
Конкретна вартість доставки розраховується транспортними фірмами залежно від ваги і габаритів замовлених товарів.
умови самовивозу

Гарантія доставки передплаченого товару в інше місто.
Після оплати товару готівкою (у відділенні банку) або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, виписка з вашого рахунку і т.п.
Якщо доставка сплаченого товару не буде проведена - ви можете звертатися з цими документами в відповідні інстанції, наприклад в товариство захисту прав споживачів.

Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція транспортної компанії, що підтверджує що товар був Вам отправлен.Получая товар в офісі кур'єрської компанії ви підписуєте документи, що підтверджують отримання Вами товару.
Відповідальність за доставку і цілісність товару після відправки несе транспортна компанія. Всі товари проходять огляд перед відправкою в інше місто.
При відправці товар може бути застрахований кур'єрською компанією, так їм чином у вас буде гарантія цілісності одержуваного товару.

Задати питання