Без рубрики, Новости

#ДобріДобрива

На українському ринку міндобрив спостерігається розширення кількості виробників, як же оріентуватися аграрію в цих умовах ?

Наша компанія активно РЕКОМЕНДУЄ в Україні комплексні мінеральні добрива JIVA NPK. Чому саме ці добрива ?

Співробітники компанії виробника добрив вивчали, в яких добривах потребують аграрії південних регіонів України, що працюють в зоні ризикованого землеробства. Завдяки «діагностиці» ринку і партнерським відносинам підприємство знайшло продукт, здатний максимально задовольнити потреби сільгоспвиробників у посушливих регіонах.

В 2020 р. «ДОЖДЬ» став офіційним сертифікованим дістриб’ютером турецького виробника добрив JIVA NPK. Ця марка розроблена і зареєстрована спеціально для українського ринку. Разом зі своїми клієнтами компанія » ДОЖДЬ» та компанією посточальника вивчає ефективність використовуваних добрив в тих чи інших кліматичних зонах. У 2020 р найбільш показовими були результати в посушливій Одеської області. Якщо середня врожайність озимої пшениці в господарствах регіону в минулому році становила 2,5-3,5 т з 1 га, то сільгосппідприємства, які вносили JIVA NPK, зібрали 3,5-6,5 т з 1 га цієї культури.

Важливо відзначити, що використання більш дорогих добрив не означає для аграріїв збільшення собівартості продукції. Адже, як згадувалося, норма внесення добрив високої якості на 27% нижче. При цьому вартість на 1 га однакова. А ефективність вище. Крім того, сільгоспвиробники економлять за рахунок скорочення часу висіву.

Компанія «ДОЖДЬ» є одним сертифікваним дистриб’ютором мінерального добрива від JIVA у Південному регіоні , та одні з перших в Україні, тому наша продукція яку ми пропонуємо вся сертифікована , та ціна на неї формується виробникм! Працюйте та обирайте тільки надійного постачальника !Від нас Ви завжди отримаєте не тільки розгорнуту консультацію , а також супровід наших агроєкспертів 24/7 та 365 днім по усім питанням !

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *