посевной материал

Соняшник Фалкон від «Нертус»

Пропонуємо Вам ознайомитися з гібридом соняшника Фалькон від Угорського виробника Компанії Нертус! Фалкон — новий гібрид в лінійці високоолійних соняшників «Нертус», призначений для отримання максимально можливих врожаїв в областях з високим ризиком ураження рослин культури вовчка (стійкий до 7 рас). Високотехнологічна селекція дозволила добитися унікальних характеристик соняшнику Фалкон, що дозволяють, без застосування потужних гербіцидів, отримувати надурожай в заразіхоопасних регіонах України. Характеристики гібрида Фалкон:

висота рослин - 170-180 см;
стійкість до посухи і стресових умов - максимальна;
толерантність до рас вовчка - так, 7 рас (A, B, C, D, E, F, G);
потенційна / реальна врожайність - 55/42 ц / га.                                           Переваги соняшнику Фалкон

З появою гібрида Фалкон впала необхідність в застосуванні сильнодіючих гербіцидів на основі імідазолінонів проти вовчка, що роблять негативний вплив на розвиток соняшнику і мають тривалий грунтову післядія. Швидко заплющуючи ряди великими листками, соняшник позбавляє бур’яни сонячного світла, перешкоджаючи їх нормальному розвитку, а також запобігаючи інтенсивне випаровування вологи з ґрунту під впливом сонячних променів. Потужна генетика соняшнику Фалкон робить його несприйнятливим до широкого спектру фітопатогенів (фомопсис, фомоз, гельмінтоспоріоз та ін.). Коренева система гібрида розвивається таким чином, що надходження поживних речовин і вологи в рослини не сповільнюється навіть при тривалих періодах посухи або стресових погодних умов. Усі ці переваги дают можливість нам рекомендувати цей гібрид для вирощування у південному регоні .У наших агроеспертів можливо замовити насіння гібрида Фалькон 2020 року !

На нашому каналі Ви можете ознайомитися з гібридом НС Фалкон , та прослухати інформацію про підробки насіння та як їх визначити! Чекаємо вас по посиланню https://youtu.be/sRRbGd9l85M

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *