🧑🏻🌾 Сьогодні ми хотіли би розповісти вам про Азотні добрива.
🔹Що таке азотні добрива?
Азотні добрива — неорганічні і органічні речовини, що містять азот, які вносять в грунт для підвищення врожайності.
Щоб отримати високий урожай культур, ґрунт збагачують азотними добривами. При дуже інтенсивному землеробстві азот виснажується швидше, тому необхідно вносити добрива. Щоб визначити найкращі, потрібно:
🔺врахувати процентний вміст корисних речовин
🔺спосіб
🔺час внесення,
🔺потреби конкретної сільськогосподарської культури в цьому мікроелементі
Крім того, внесення таких препаратів передбачає дотримання доз відповідно рекомендацій, щоб зберегти посів від небажаних наслідків.
🔹Застосування азотних добрив
Управління сучасного аграрного господарства в відсутності азотних добрив — нереально. Фермери застосовують їх з метою вирощування як овочів, зернових так і технічних культур. Азот хімічні елементи володіють різним рівнем стійкості і засвоюваності. Таким чином, деякі з них погано розчиняються в воді, інші стрімко вимиваються з грунту. Від цих ознак залежить оптимальний час, використання і дозування внесення.
‼️Оптимальний час, вид и способ внесення добрива визначається відповідно технології вирощування агрокультур.
🔹Кращі азотні добрива для збільшення врожаю
Поширеними прикладами азотних добрив є селітра (кальцієва, натрієва, аміачна), сульфат амонію, карбамід. Вони відрізняються складом, правилами і нормами внесення, вихідним матеріалом.
В ДОБРИВАХ Jiva ВІДСУТНІЙ НЕРОЗЧИННИЙ БАЛАСТ У ВИГЛЯДІ ПІСКУ АБО ГІПСУ (це 5-10% об’єму добрив) ФОСФОР РОЗЧИННИЙ У ВОДІ ДО 92% І ЛЕГКО ЗАСВОЮЄТЬСЯ РОСЛИНОЮ, А ВИСОКИЙ ВМІСТ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ ЗБІЛЬШУЄ ЕФЕКТИВНІСТЬ ДОБРИВ