Без рубрики

Азотні добрива 👩‍🌾

azot

🧑🏻‍🌾 Сьогодні ми хотіли би розповісти вам про Азотні добрива.

🔹Що таке азотні добрива?

Азотні добрива — неорганічні і органічні речовини, що містять азот, які вносять в грунт для підвищення врожайності.

Щоб отримати високий урожай культур, ґрунт збагачують азотними добривами. При дуже інтенсивному землеробстві азот виснажується швидше, тому необхідно вносити добрива. Щоб визначити найкращі, потрібно:

🔺врахувати процентний вміст корисних речовин
🔺спосіб
🔺час внесення,
🔺потреби конкретної сільськогосподарської культури в цьому мікроелементі

Крім того, внесення таких препаратів передбачає дотримання доз відповідно рекомендацій, щоб зберегти посів від небажаних наслідків.

🔹Застосування азотних добрив

Управління сучасного аграрного господарства в відсутності азотних добрив — нереально. Фермери застосовують їх з метою вирощування як овочів, зернових так і технічних культур. Азот хімічні елементи володіють різним рівнем стійкості і засвоюваності. Таким чином, деякі з них погано розчиняються в воді, інші стрімко вимиваються з грунту. Від цих ознак залежить оптимальний час, використання і дозування внесення.

‼️Оптимальний час, вид и способ внесення добрива визначається відповідно технології вирощування агрокультур.

🔹Кращі азотні добрива для збільшення врожаю

Поширеними прикладами азотних добрив є селітра (кальцієва, натрієва, аміачна), сульфат амонію, карбамід. Вони відрізняються складом, правилами і нормами внесення, вихідним матеріалом.

One thought on “Азотні добрива 👩‍🌾

  1. В ДОБРИВАХ Jiva ВІДСУТНІЙ НЕРОЗЧИННИЙ БАЛАСТ У ВИГЛЯДІ ПІСКУ АБО ГІПСУ (це 5-10% об’єму добрив) ФОСФОР РОЗЧИННИЙ У ВОДІ ДО 92% І ЛЕГКО ЗАСВОЮЄТЬСЯ РОСЛИНОЮ, А ВИСОКИЙ ВМІСТ МІКРОЕЛЕМЕНТІВ ЗБІЛЬШУЄ ЕФЕКТИВНІСТЬ ДОБРИВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *