Без рубрики

Чому Саме Ми?

Ми — чесні. Ви не ризикуєте, віддаючи гроші за «кота в мішку», оплатити замовлення можна після отримання та перевірки відповідності товару, замовленого у нас на сайті. Ціни на сайті завжди актуальні, ви ніколи не заплатите більше зазначеної суми. Ми платимо податки і офіційно офомляем кожну вашу покупку. Ви надійно захищені як покупець, купуючи у офіційної юридичної особи, а не біля магазину без адреси і назви.

Ми працюємо тільки з оригінальним товаром. У нас ви не зможете купити товар без документів, «крадений з холдингу», «розлитий по дешевці» або якийсь інший «лівий» товар. Якщо ви купуєте Мирасол, Лімагрейн, Євраліс, Байєр або Басф на «ДОЖДЬ» — ми даємо 100% гарантію достовірності товару. Ми є офіційними дистриб’юторами цих виробників, куплений вами товар в нашому магазині посівного матеріалу ви можете сміливо перевіряти в усіх напрямках, і точно залишитеся задоволені результатом.

Ми цінуємо кожного клієнта. Ви отримаєте однаковий сервіс і допомогу, неважливо у вас 5 га або 500 га. Наше завдання — допомогти вам отримати прибуток з вашого поля.
Наш інтернет магазин обслуговує клієнтів з усіх регіонів України, ми знаємо і розуміємо особливості кожного регіону, маємо справжню статистику врожайності різних гібридів соняшнику, кукурудзи, пшениці або ячменю за всі роки праці. Ми знаємо, які агропріеми допомагають зібрати більше врожаю в самому сухому регіоні і коли не потрібно слухати сусіда при виборі ПОСЕВМАТ.

Бажаємо Вам вдалих покупок та добрих врожаїв!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *