Кошик для покупок

Наша компанія вже другий рік закладає демо полігони по Запорізькій, Дніпропетровській і Донецькій областях з партнерами, як: Euralis, Mirasol, Нертус Агро, Jiva, група компаній Долина, CHEMISCHE GUTER.

Цей дослідницький проект спрямований на пошук шляхів оптимізації собівартості виробництва і збільшення врожайності за допомогою технологій точного землеробства.

На демо-полігоні будуть випробувані:

  • засоби захисту рослин;
  • новітні системи харчування;
  • високопродуктивні гібриди;
  • різні системи посіву соняшника;
  • система внесення мінеральних добрив з метою підвищення врожайності.

Аграрії в будь-який час зможуть спостерігати за ходом подій, станом посівів та проведенням технологічних операцій на поле на нашому YouTube каналі.

Мета цього проекту – в реальних польових умовах показати аграріям як можна оптимізувати використання добрив, насіння, збільшуючи при цьому врожайність, показати потенціал кожного з гібридів, їх врожайність, дія ЗЗР в конкретному регіоні, при екстремальних умовах вирощування.

Демо Поля 2020 з гібридами Euralis. День Поля на Демо ділянці в селі Тимошівка, Запорізька область.
Результати врожайності Демо Поля в селі Тимошівка, Запорізька область.
День Поля в селі Новоукраїнка, Запорізька область.
Результати врожайності Демо Поля в селі Новоукраїнка, Запорізька область.

Демонстраційні полігони в с.Тімошовка в Запорізькій області, в с.Новоукраинка Запорізька області та с. Мала Білозерка Запорізька області.

Пройшли великі заходи для всіх наших клієнтів і партнерів, як показала практика даних Демо – якщо дотримуватися всіх рекомендацій по підготовці ґрунту, внесення добрив і засобів захисту рослин від АГРОЕКСПЕРТ компанії Дождь – то навіть в самий посушливий сезон, можна отримати значний урожай!

У 2021 році компанія Дождь так само не змінюючи традиції заклала 5 демо ділянок і розширила географію розташування 1 Демо полігоном в Новоукраїнці, Донецької області, тим самим показати як поводяться гібриди в умовах землеробства на сході України.

Демо Поле гібридів Євраліс в селі Ботієве, Запорізької області.
Демо поле спільно з Нертус Агро в селі Володимирівка
Демо Поле від Нертус Агро. Троїцьке, Запорізької області.
Демо Поле Євраліс, Нертус і Мірасол. Новоукраїнка, Донецької області.

Працюючи на різних територіях, в різних регіонах і різних кліматичних умовах ми наочно показуємо і порівнюємо різні гібриди, технології обробітку грунту, засоби захисту рослин та вже на бункері бачимо результат виконаної роботи, що дає можливість аграріям вибирати якісний посівний матеріал не «на словах», а за потенціалом. Тим самим компанія Дождь є офіційним дилером вище представлених торгових марок і з точністю може стверджувати, що купуючи препарати у нас, кожен наш клієнт може бути впевнений в якості продукції.

Ми всі також продовжимо спостерігати за посівами гібридів соняшнику і ділитися з вами практичним досвідом на нашому YouTube каналі.


Наш YouTube канал