Агроэксперт ONLINE, Статьи

ХЕЛАТИ. Для чого потрібні?

Практично кожен аграрій рано чи пізно замислюється про те, як збагатити грунт і чим його удобрити. Для рослин має значення не загальний вміст елементів в грунті, а доступність, яке вони можуть засвоїти. Але в якій формі повинні вноситися міроелементи?
🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱
Хелатній формі ДОБРИВ: У ЧОМУ ЕФЕКТИВНІСТЬ?
Завдяки прогресивним розробкам, сучасні добрива придбали ефективну легкоусвояемую водорастворимую форму. Ця форма відома як хелатна. Хелатні сполуки металів (chelate compounds of metals) дозволяють рослинам засвоїти поживні мікроелементи на 90%. Ця форма забезпечує відмінну змішуваність і розчинність в воді, а також стабільність в широкому діапазоні pH.

✔✔✔✔✔✔✔✔✔✔
Продукт, в якому міститься 80% поживних мікроелементів, можна назвати bWVev99B-vsхелатом. Кращими є хелатні добрива, що складаються з комбінації одного і того ж кількості металевих частинок і хелатирующими з’єднання (повне хелатування). Якщо при виробництві добрива використовується менше хелатирующими з’єднання, ніж металу, це часткове хелатування. В результаті ми отримуємо 80% поживних мікроелементів в хелатній формі і 20% в нехелатной формі, наприклад, у формі сульфатів.

Нехелатірованная частина катіонів металів може швидко регресувати в форму, недоступну для рослин в несприятливих умовах (наприклад, при високому pH).

🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱🌱

Хелатна форма – це покращує засвоюваність основних поживних елементів і помітно допомагають рослинам.
Спеціальна композиція мікро- і макроелементів NPK високої чистоти в рідкій формі.
Вища ступінь хімічного і фізичного очищення – це збереже вашу сільгосп техніку.
Відсутність хлору – це знижує витрати поливної води.

На нашому каналі є нове відео про добрива від компанії Долина,в яких використовується формула хелатів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *