Кошик для покупок

Оплата і доставка

Оплата:

  • Розрахунок готівкою;
  • Безготівковий розрахунок;
  • Оплата на банківську карту Приват24, Ощадбанк;
  • Післяплатою при доставці.

Доставка по Україні:

Ми відправляємо замовлення по всій Україні за допомогою транспортних копаній (Нова Пошта, Делівері, Інтайм, Автолюкс та ін.). Також ми можемо відправити замовлення маршруткою або поїздом.

Вартість послуг перевізника оплачується замовником окремо при отриманні товару.

Вартість доставки розраховується транспортними компаніями залежно від ваги і габаритів замовлених товарів.

Умови самовивозу:

Час роботи складу: з 8:00 до 17:00 в робочі дні. У суботу з 8:00 до 12:00.

Гарантія доставки передплаченого товару:

Після оплати товару готівкою (у відділенні банку) або за безготівковим розрахунком у вас на руках залишаються документи, що підтверджують проведену оплату: платіжне доручення з банку, виписка з вашого рахунку і т.п.

Якщо доставка сплаченого товару не буде проведена – ви можете звертатися з цими документами в відповідні інстанції, наприклад в товариство захисту прав споживачів.

Доказом відправки товару з нашого боку є квитанція транспортної компанії, яка підтверджує що товар був вам відправленний. Отримуючи товар в офісі кур’єрської компанії ви підписуєте документи, що підтверджують отримання вами товару.

Відповідальність за доставку і цілісність товару після відправки несе транспортна компанія. Всі товари проходять огляд перед відправкою.

При відправці товар може бути застрахований кур’єрською компанією, таким чином у вас буде гарантія цілісності одержуваного товару.