Кошик для покупок

Компанія ТОВ “ДОЩ УКРАЇНА” – це молода та потужна команда професіоналів, закоханих в свою справу.

Ми успішно працюємо на ринку вже більше десяти років, пройшовши вражаючий шлях розвитку. Свій початок фірма бере з міста Мелітополь, де до повномаштабного вторгнення була лідером Південно-східного регіону. Залишившись вірними своїй країні та своїм принципам офіс нашої компанії переїхав до Дніпропетровської області. На сьогодні маємо представництва та регіональні склади у Дніпропетровській, Запорізькій, Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях.

В нашому портфелі численна кількість брендів засобів захисту рослин, насіння та добрив. Кожен продукт, який ми Вам пропонуємо, проходить ретельну перевірку лабораторією на якість і діючу речовину, а також тестується агроекспертами на демо-ділянках.

Співпрацюючи з нами, Ви можете бути впевнені, що купуєте якісний, ефективний та оригінальний товар. Наразі клієнтська база компанії нараховує тисячі незламних та стійких господарств. Власний логістичний парк різнотонажних автомобілів швидко та безкоштовно доставить вам товар в будь-яку точку України.

Врожай супроводжується агрономами “під ключ”: проводимо аналіз грунту, підбираємо посівний матеріал, засоби захисту, контролюємо виїздами на поле до самих жнив.

З 2022 року відкрили напрям закупівлі зернових та олійних культур.


Допоможемо Вам швидко та вигідно реалізувати ваш врожай.
Наша місія допомогати аграріям отримувати високі доходи та знижувати витрати.
Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від обсягів замовлень.
Такий підхід став нашою перевагою і дозволяє аграріям бачити в “Дощ Україна” надійного та професійного партнера.