Кошик для покупок

Про компанію

ТОВ «Дождь» – постачальник високоякісних сертифікованих засобів захисту (ЗЗР), добрив, посівного матеріалу для аграріїв України. За 5 років діяльності наша компанія встигла заслужити авторитет і стала надійним партнером як для великих агропідприємств, так і невеликих фермерських господарств.

Ми пропонуємо широкий вибір засобів захисту рослин включає як оригінальні препарати, так і їх аналоги, які більш доступні за ціною, але не менш ефективні. Це дозволяє аграріям істотно підвищити рентабельність вирощування соняшнику, кукурудзи, зернових і бобових культур і стабільно отримувати високі економічні показники!

Чому ми?

Ми - чесні

Ви не ризикуєте, віддаючи гроші за «кота в мішку», оплатити замовлення можна після отримання та перевірки відповідності товару, замовленого у нас на сайті. Ціни на сайті завжди актуальні, ви ніколи не заплатите більше зазначеної суми. Ми платимо податки і офіційно офомляем кожну вашу покупку.
Ви надійно захищені як покупець, купуючи в офіційній юридичної особи, а не біля магазину без адреси і назви.

Ми працюємо тільки з оригінальним продуктом

У нас ви не зможете купити товар без документів, «крадений з холдингу», «розлитий по дешевці» або якийсь інший «лівий» товар. Якщо ви купуєте Мірасол, Лімагрейн, Євраліс, Байєр або Басф на «Дождь» - ми даємо 100% гарантію достовірності товару.
Ми є офіційними дистриб'юторами цих виробників, куплений вами товар в нашому магазині посівного матеріалу можна сміливо перевіряти в усіх напрямках, і точно залишитеся задоволені результатом.

Ми цінуємо кожного клієнта

Ви отримаєте однаковий сервіс і допомогу, неважливо у вас 5 га або 5000 га.
Наше завдання - допомогти вам отримати прибуток з вашого поля. Наш інтернет магазин обслуговує клієнтів з усіх регіонів України, ми знаємо і розуміємо особливості кожного регіону, маємо справжню статистику врожайності різних гібридів соняшнику, кукурудзи, пшениці або ячменю за всі роки роботи.
Ми знаємо, які агропріеми допомагають зібрати більше врожаю в самому сухому регіоні і коли потрібно слухати сусіда при виборі ПОСЕВМАТ.

Наші партнери:

Життя і робота компанії